Filtry

Pierwsze w sezonie 2021 Plenerowe Kino FreeLove: Arab Blues

Już w najbliższy piątek, 11 czerwca o 21.30 Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do swojego ogrodu na pierwsze w sezonie kino plenerowe! Na dobry początek widzowie zobaczą zabawny film, traktujący o sprawach poważnych, w którym zderzenie kultur śmieszy przez łzy - Arab Blues!- Inaugurujemy plenerowe pokazy filmowe w czerwcu zaczynając od... filmowej terapii o smaku harissy! Kino FreeLove powraca w sezonie 2021 - mamy nadzieję, że pogoda tym razem dopisze - mówią organizatorzy.

"Arab Blues" to francusko-tunezyjska produkcja mająca premierę w 2020 roku. W filmie zaglądamy do psychiki mieszkańców Tunisu, którzy trafiają na kozetkę (a raczej kanapę) głównej bohaterki. Główna bohaterka, niezależna i żyjąca wg własnych zasad Selma, po okresie pobytu w Paryżu powraca w rodzinne strony, do Tunisu, gdzie decyduje się otworzyć gabinet terapeutyczny. Jakie problemy pojawią się w związku z tą praktyką? Jak różnice kultur wpłyną na postrzeganie działalności młodej kobiety? Przekonamy się już w piątek!

ARAB BLUES reż. Manele Labidi
piątek, 11 czerwca,
godz. 21.30,
ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, ul. Boh. Warszawy 26

Liczba miejsc ograniczona! Wstęp wolny!

Loading...


Uwaga! Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, według zasad obowiązujących w dniu projekcji.

Cykl plenerowych pokazów będzie odbywał się w sezonie wiosenno-letnim w trzech różnych lokalizacjach miasta Tychy! Szczegóły wkrótce.

arab blues, kino freelove


Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury