POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

W niedzielę kiermasz "Mamy dla mamy" - Iwona walczy z rakiem!

Zbliża się Dzień Matki. Z tej okazji OSP Kryry oraz koleżanki pani Iwony ze szkolnych lat organizują kiermasz charytatywny. Jedna z cudownych mam bardzo potrzebuje naszej pomocy! Dlatego w niedzielę, 23 maja przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kryrach, w godzinach od 10.00 do 15.00 odbędzie się kiermasz "Mamy dla mamy" na rzecz 33-letniej Iwony Brychcy, która choruje na raka piersi. Będą atrakcje dla dzieci!

Iwona Brychcy
33-letnia Iwona z Kryr, mama 4-letniej Marlenki choruje na raka piersi · fot. zrzutka.pl


33-letnia Iwona z Kryr, mama 4-letniej Marlenki choruje na raka piersi. W zbiórkę na jej leczenie włączyła się lokalna społeczność. Pani Iwona ma już status pacjenta paliatywnego, ale wierzy, że uda jej się pokonać chorobę. By zebrać na leczenie brakuje już tak niewiele... O Iwonie w kwietniu pisaliśmy w artykule 33-letnia Iwona z Kryr, mama 4-latki ma ostatnie stadium raka.

Na kiermaszu znajdziemy słodkości oraz upominki, kwiaty, rękodzieło i wiele innych - również rzeczy, które będziemy mogli podarować naszym mamom z okazji Dnia Matki! Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na leczenie Iwony.

Od 10.00 do 13.00 przewidziane są atrakcje dla najmłodszych - dmuchany zamek oraz atrakcje z Mega Frajdą i ekipą motocyklową!

Cały czas można włączyć się w organizację kiermaszu. Szczegóły i dane kontaktowe znajdziecie na poniższym plakacie:

kiermasz iwona

ar / pless.pl