POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Dzień Dziecka: Przygodowa Gra Terenowa w Parku Północnym

Już w niedzielę, 30 maja o 15.00 z okazji Dnia Dziecka wystartuje gra terenowa w Parku Północnym zatytułowana "Leśne zagadki. Bajtle na tropie", organizowana przez Miejskie Centrum Kultury i Miasto Tychy. To będzie rodzinne i pełne emocji święto najmłodszych!

las, dziecko, zabawa, gra terenowa
Leśne zagadki. Bajtle na tropie · fot. pixabay.com


Chcesz odkryć sekrety tyskiego Parku Północnego? Grasować po zacienionych zielonych płucach miasta i świetnie się bawić? Jesteś gotowy, by zmierzyć się z zagadkami logicznymi i wykazać się sprawnością, fantastycznie spędzić czas i pokonywać kolejne wyzwania, które przygotowano dla nieustraszonych i ciekawych świata tyszan?

Organizatorzy zapraszają na teren wokół popularnych stawów przy Liceum Kruczkowskiego, tuż obok Parku Miejskiego Solidarności i Placu pod Żyrafą - zapisz się do gry już dziś!

Dla kogo?Przygodowa Gra Terenowa pt. „Leśne zagadki. Bajtel na tropie” przeznaczona jest głównie dla mieszkańców miasta Tychy: dzieci, młodzieży i rodzin.

Zasady udziałuGra odbędzie się na terenie Parku Północnego w Tychach - biuro startu i mety gry będzie znajdować się na trawniku przy tzw. oświetlonej ławce przy ul. Edukacji.

Udział w grze biorą udział drużyny 2-4 osobowe (osoby niepełnoletnie z pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych).

Udział w grze jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest zapis przez formularz zgłoszeniowy oraz rozpoczęcie gry 30 maja w godzinach 15.00 do 17.00. Organizatorzy zapewniają nagrody dla drużyn, które zaliczyły minimum 80% punktów.

Przebieg gryW biurze startu gry każda drużyna otrzyma pakiet zwierający mapę gry z zaznaczonymi punktami do odnalezienia i zaliczenia w terenie oraz kartę patrolową, na której będą oznaczane prawidłowo wykonane zadania.

Gra terenowa polega na odnalezieniu i dotarciu przez całą drużynę do wszystkich punktów zaznaczonych na otrzymanej mapie w regulaminowym czasie.

Istnieje 12 punktów do odnalezienia w terenie. 6 punktów jest bezzadaniowych (tu należy "odbić" swoją obecność specjalnym urządzeniem) oraz 6 punktów z zadaniami do wykonania (należy wykonać zadanie i również "odbić" obecność).

Po wykonaniu minimum 80% zadań, a najlepiej wszystkich, należy udać się do punktu mety, gdzie czekać będą niespodzianki!

Zapisy:By wziąć udział w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy - kliknij tutaj oraz w dniu gry dostarczyć do Biura Gry uzupełnione i podpisane Zgody na udział (do pobrania tutaj.

Uwaga! Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w grze pod warunkiem posiadania niezbędnych zgód - wtedy zespół może być złożony z osób niepełnoletnich, a najmłodszy z uczestników takiego zespołu nie może mieć mniej niż 10 lat!

dzień dziecka 2021


Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury