POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Konkurs - wybierz imię dla żubra!

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do udziału w konkursie na imię dla żubra, który urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów. Żubrzątko ma już blisko trzy miesiące, urodziło się 8 maja. Jego mamą jest trzynastoletnia Plista, a tatą jedenastoletni Plawiant.

Konkurs - wybierz imię dla żubra!
Zagroda Żubrów w Pszczynie


Imię musi być „męskie” i rozpoczynać się od liter PL, zgodnie z oznaczeniem pszczyńskiej linii hodowlanej. Jej założycielami są Planta i Plebejer.

Pomysły można przesyłać drogą listowną lub mailową: „Głos Pszczyński”, ul. 3 Maja 9, 43-200 Pszczyna; glos@pszczyna.info.pl lub Pokazowa Zagroda Żubrów, ul. Żorska 5, 43-200 Pszczyna; zubry.pszczyna@tlen.pl.

Każda osoba może przesłać tylko jedną propozycję wraz z danymi osobowymi oraz numerem telefonu kontaktowego. W przypadku, kiedy imiona się powtórzą, o zakwalifikowaniu jednego z nich do konkursu zdecyduje losowanie. Oceny nadesłanych propozycji oraz wyboru najciekawszego i najbardziej oryginalnego imienia dokona jury.

Czas na zgłaszanie propozycji mija 17 sierpnia. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w niedzielę, 23 sierpnia, podczas Dni Pszczyny. Wtedy też autor zwycięskiego imienia otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Zagroda Żubrów

Pokazowa Zagroda Żubrów

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 5

tel. 32 447-05-03