POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[ZDJĘCIA] Piknik rodzinny "MDK jest super!" w Parku Słowackiego

Miejski Dom Kultury w sobotę 4 września zaprosił całe rodziny do Parku Słowackiego na piknik "MDK jest super!" pod honorowym patronatem prezydenta Jarosława Klimaszewskiego. Zobaczcie fotorelację udostępnioną przez MDK i Dom Kultury Włókniarzy!

Piknik rodzinny "MDK jest super!" w Parku Słowackiego - 04.09.2021 · fot. MDK Bielsko-Biała, Dom Kultury Włókniarzy


Było dużo muzyki i plastycznych wyzwań. Chętni wzięli udział w atrakcyjnych warsztatach, które poprowadzili instruktorzy z domów kultury. Na scenie trwały występy zespołów, m.in. tanecznych i wokalnych. Nie zabrakło malowania twarzy i baniek mydlanych. Na uczestników rodzinnego pikniku czekały przez całe popołudnie gry, zabawy i konkursy.

Podczas wydarzenia trwały także pokazy ratownictwa medycznego i strażackie. Najmłodsi bawili się na dmuchanym placu zabaw. Piknik odwiedziła grupa rekonstrukcyjna Bractwo Śródziemia - to miłośnicy twórczości Tolkiena, którzy chętnie pozowali do zdjęć. Podczas wydarzenia można było zapisać się na całoroczne zajęcia w wybranym domu kultury.

Impreza była jednym z punktów bogatego programu Dni Bielska-Białej. Portal bielsko.info objął wydarzenie patronatem medialnym.

Miejski Dom Kultury

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Niepodległości 42

tel. 032 2153285
fax 032 2153285

ar, mp / bielsko.info, źródło: Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej