POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Puszcza Niepołomice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!

Materiał partnera:

W niedzielę rozpocznie się rywalizacja pomiędzy puszczą Niepołomice, a także GKS-em Tychy. Oba zespoły z pewnością nie zaliczą ostatnich tygodni do udanych, dlatego też może być to bardzo ciekawe starcie na przełamanie. Czy ekipie GKS-u uda się wygrać i poprawić sytuację w tabeli?

Puszcza Niepołomice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!


Puszcza NiepołomicePuszcza na ten moment plasuje się na 14 miejscu w tabeli. Ekipa z Niepołomic do tej pory wywalczyła 14 punktów i ma 3 oczka przewagi nad strefą spadkową. Bilans bramkowy tej drużyny nie prezentuje się zbyt dobrze, ponieważ do tej pory zdobyła 13 bramek i straciła aż 20 goli.

W ostatniej kolejce ligowej piłkarze Puszczy Niepołomice przegrali na wyjeździe z GKS-em Katowice. Taki wynik w klubie został przyjęty ze sporym rozczarowaniem, ponieważ w 2 poprzednich rywalizacjach Puszcza zdobyła komplet punktów. Pod kątem analizy oferty zakładów bukmacherskich warto zwrócić uwagę na fakt, że w 4 ostatnich meczach tej drużyny nie było wyniku btts.

W obecnej kampanii można powiedzieć, że Puszcza Niepołomice jest jednym z najbardziej nieobliczalnych zespołów. Doskonale widać to na podstawie wygranej rywalizacji z Odrą Opole, a także domowego starcia z Widzewem, gdzie niewiele brakowało, aby odebrać liderowi punkty.

Statystyki ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami w Niepołomicach wskazują w stronę gości. GKS zwyciężył 3 z ostatnich 5 rywalizacji na tym obiekcie. Trzeba jednak wspomnieć, że tyszanie przegrali 2 z 3 ostatnich potyczek z Puszczą w delegacji.

Puszcza Niepołomice od kilku lat nieprzerwanie występuje na poziomie 1. Ligi. Wszystko wskazuje na to, że w obecnej kampanii ta drużyna będzie musiała bić się o utrzymanie. Wywalczenie punktów w nadchodzącej rywalizacji byłoby z pewnością ekstra bonusem, ponieważ GKS Tychy ma zamiar walczyć o Ekstraklasę.

Puszcza Niepołomice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!


GKS TychyGKS Tychy w tym momencie plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 23 wywalczonych punktów w 14 rozegranych meczach. W tym momencie tracą dokładnie 10 punktów do lidera tabeli. Bilans bramkowy tego zespołu nie powala jednak ta kolana, ponieważ do tej pory tyszanie zdobyli 14 bramek i stracili 13 goli.

GKS pewnością nie będzie pozytywnie wspominał ostatnich tygodni. Tyszanie nie wygrali żadnego z 3 poprzednich meczów, a grali ze zdecydowanie niżej notowanymi przeciwnikami. Wystarczy wspomnieć, że nie potrafili wygrać z oboma beniaminkami, czyli GKS-em Katowice i Skrą Częstochowa, a także ulegli w starciu z przedstawicielem strefy spadkowej, czyli Stomilem Olsztyn. Zaledwie 2 wywalczone punkty w tych 3 rywalizacjach to z pewnością wynik poniżej oczekiwań, który może mieć ogromny wpływ na końcowy układ tabeli. Wystarczy przypomnieć, że w poprzedniej kampanii GKS Tychy o włos przegrał bezpośredni awans do Ekstraklasy. Widać, że piłkarze tego zespołu nie wyciągnęli odpowiednich wniosków.

Czynnikiem, który może martwić fanów GKS-u Tychy, jest fakt, że ta drużyna straciła gola w 4 z ostatnich 5 meczów ligowych. Dobrą dyspozycję w defensywie udało się pokazać dopiero w ostatniej kolejce, gdzie Tyszanie zachowali czyste konto w starciu ze Skrą Częstochowa.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie mecze wyjazdowe w wykonaniu tego zespołu, to trzeba podkreślić, że GKS Tychy jest jedną z najlepszych drużyn na zapleczu Ekstraklasy. Tyszanie mają na swoim koncie 7 kolejnych meczów bez przegranej w delegacji, a w tym czasie zaliczyli aż 5 zwycięstw. Warto również podkreślić, że w 6 poprzednich meczach poza swoim stadionem strzelili przynajmniej jednego gola.

Ostatnie mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami w Niepołomicach wskazują na przewagę GKS-u Tychy, jednak, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie rywalizacje bez podziału na stadiony, to Puszcza ma lepsze statystyki, ponieważ wygrała w 3 z ostatnich 5 rywalizacji między tymi ekipami.

Puszcza Niepołomice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!


Zakłady bukmacherskie na Puszcza Niepołomice vs GKS TychyGKS Tychy zwyciężył w ostatnim meczu wyjazdowym z Puszczą Niepołomice. Było to jednak jedyne zwycięstwo tego zespołu w ostatnich 5 rywalizacjach z tym przeciwnikiem. Przed nadchodzącym spotkaniem faworytem dla analityków zakładów bukmacherskich są Tyszanie. Warto jednak podkreślić, że różnice w kursach są na tyle małe, że zakłady bukmacherskie spodziewają się tutaj wyrównanego spotkania.

Nie ma wątpliwości, że oba te zespoły w ostatnich tygodniach nie były w najwyższej formie. Ostatnie wyniki GKS-u Tychy z pewnością wpłynęły na proponowane przeliczniki, ponieważ można zakładać, że ta drużyna byłaby zdecydowanym faworytem tego meczu, gdyby nie wpadki z niżej notowanymi przeciwnikami w ostatnich starciach.

W ofercie zakładów bukmacherskich Superbet znajdziesz jednak wiele innych propozycji, z których można skorzystać oprócz rynków głównych. Forma obu drużyn jest dla mnie sporą zagadką, dlatego poszukamy tutaj innego zdarzenia.

Od początku obecnej kampanii Puszcza Niepołomice, zachowała tylko jedno czyste konto w meczu domowym. To może być dobra informacja dla fanów GKS-u Tychy, którzy z pewnością liczą na przełamanie swojego zespołu. W 4 poprzednich meczach z udziałem Puszczy nie było wyniku btts, dlatego też tym razem spodziewam się podobnego zakończenia. GKS Tychy nie stracił gola w ostatnim starciu w Niepołomicach, więc ma to swoje potwierdzenie również w statystykach.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak - redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95