POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Szkolenia, wakacyjne kursy językowe i zajęcia w bibliotece w Suszcu

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu serdecznie zaprasza do zapoznania się z nową ofertą usług

i uczestnictwa w organizowanych zajęciach.

GBP Suszec, biblioteka w Suszcu
Biblioteka w Suszcu · fot. Google Street View


Wszystkie wymienione są oczywiście nieodpłatne, a zainteresowanych biblioteka prosi o kontakt: tel. 32/4488692; e-mail: gbp@suszec.pl

Język rosyjski od podstawW ramach zajęć z języka rosyjskiego oferujemy zapoznanie się z podstawami rosyjskiego alfabetu oraz najpotrzebniejszymi zwrotami życia codziennego. Oprócz zajęć typowo językowych program obejmuje zajęcia realioznawcze, które dotyczyć będą historii, geografii, szeroko pojmowanej kultury i literatury rosyjskiego obszaru językowego. Prowadzący: Michał Witosza.

Wakacje z hiszpańskimCykl zajęć "Wakacje z hiszpańskim" to spotkania o charakterze językowo-realioznawczym. Nacisk kładziony będzie na poznanie podstaw języka hiszpańskiego, a także ułatwieniu indywidualnej nauki tego języka. W cykl spotkań wpisane zostały również treści o charakterze realioznawczym, które dotyczą literatury, historii, geografii, muzyki, filmu i sztuki obszaru hiszpańskojęzycznego. Prowadzący: Michał Witosza.

Dyskusyjny klub książkiFantastyka, romans, dramat, poezja, literatura klasyczna, proza psychologiczna...? Czytasz i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami? A może chciałbyś spróbować czegoś nowego? Zapraszamy na spotkania dyskusyjnego klubu książki, które mają na celu zrzeszenie miłośników czytelnictwa. W ramach spotkań zaplanowane są nie tylko dyskusje na temat literatury, ale również poszerzanie horyzontów myślowych i odnajdowania powiązań między literaturą a innymi wytworami kultury - teatrem, filmem, serialem, sztuką i muzyką. Charakter klubu, a także jego szczegółowy program zostanie stworzony przy współpracy z jego członkami podczas pierwszego spotkania z uwzględnieniem potrzeb, wieku oraz zainteresowań.
Moderator: Michał Witosza

Uwaga: mile widziane wcześniejsze zapisy!


Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GBP w Suszcu