POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Kiermasz ciast i ozdób. Zbieramy na leczenie Nadii Wróbel!

Pomagamy małej księżniczce! 7 lutego od 7.30 do 16.30 w Wiśle Małej na parkingu kościoła przy ul. Pawiej oraz w Studzionce obok Domu Strażaka odbędzie się kiermasz ciast i łakoci z okazji Ostatek oraz kiermasz dekoracji walentynkowych i wielkanocnych. Potrwa też akcja Góra Gorsza, podczas której zbierane będą drobne monety.

6-letnia Nadia Wróbel mieszka z rodzicami w Wiśle Małej. Gdy miała 3 latka, mama zauważyła, że dziewczynka zaczyna mieć problemy z utrzymaniem równowagi i chodzeniem. U Nadii wykryto przewlekłą zapalną polineuropatię demielinizacyjną. Leczenie w Polsce nie przynosi efektów. Dziewczynka została zakwalifikowana do przeszczepu komórek macierzystych w Tajlandii. Jest to jedyna szansa, aby ocalić ją przed kalectwem. Na leczenie potrzebuje aż 200 tysięcy złotych!

Nadia Wróbel
Na leczenie Nadii potrzeba 200 tys. zł · fot. pomagam.pl


Osoby chętne mogą przynieść ciasta, dekoracje, które będą wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu. OSP Studzionka prosi o ich dostarczenie w dniu 6 lutego od godziny 14.00 do 16.00 do remizy.

kiermasz nadia wróbel


Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu pomagam.pl - kliknij TUTAJ. Wsparcie można także okazać dołączając do grupy na Facebooku: Polineuropatia-licytacje dla Nadii Wróbel.


O Nadii pisaliśmy w artykule Dziewczynka z Wisły Małej potrzebuje przeszczepu komórek.

ar / pless.pl