Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[ZDJĘCIA, WIDEO] XI Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy za nami!

Za nami XI Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy. W weekend 20-22 grudnia na Placu Baczyńskiego i w Pasażu Kultury Andromeda można było poczuć atmosferę nadchodzących Świąt!XI Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy - 20-22.12.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Na całym Placu Baczyńskiego, oprócz typowych dla jarmarku domków z pysznościami, rękodziełem i inspirującymi upominkami, w ostatni grudniowy weekend przed Świętami czekały koncerty na scenie, namiot warsztatowy dla dzieci i dorosłych, bezpłatna karuzela dla najmłodszych, fotobudka, szczudlarze i inne atrakcje. Wszystko to w świątecznej atmosferze i scenerii, która sprawiła, że Plac Baczyńskiego był magiczny, stanowiąc tyskie miejsce spotkań w tym radosnym czasie oczekiwania na Boże Narodzenie!

Loading...


Na scenie zagrali najmłodsi artyści z tyskich przedszkoli i szkół, Oligo Mix Band, Chór God?s Property, Magda Anioł, zespół muzyczno-wokalny Platyna, zespół wokalny ?Cantare?,MDK 1, Krzikopa, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin (FUTURE FOLK) z kapelą góralską, zespół regionalny ?Gryfne Ślonzoki? działający przy II LO, ognisko muzyczne, Aga Smoleń z zespołem Gruba Ferajna oraz Arka Noego.Goście mogli także wziąć udział w licznych warsztatach, Pchlim Targu oraz wspólnym kolędowaniu z harcerzami. Na zakończenie podziwialiśmy fire&lightshow w wykonaniu Teatru Ognia Nam-Tara.

Loading...

new, BM / tychy.info, źródło: MCK