Praca Pszczyna Praca Pszczyna
POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

[ZDJĘCIA] Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości w Muzeum Zamkowym

W piątek, 6 grudnia w Muzeum Zamkowym w Pszczynie odbył się Koncert Mikołajkowy ? "Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości". Zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy przewidzieli dwa występy.

Koncert Czesława Mozila w Muzeum Zamkowym - 06.12.2019 · fot. Piotr Kubica


Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości to projekt, w którym dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju, akompaniują muzykowi - Czesławowi Mozilowi.

Wykonawcy: Czesław Mozill z zespołem, Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie, Adam Baron - dyrygent, chór dziecięcy "PIANO-FORTE", Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowicach oraz przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie - Katarzyna Machnik - dyrygent, chór młodzieżowy "Per Spasso", Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie - Katarzyna Machnik - dyrygent, zespół gitarowy Ogniska Muzycznego, Jolanta Janicka - dyrygent, Soliści Ogniska Muzycznego w Pszczynie(skrzypce, flet poprzeczny, fortepian, akordeon, saksofon, śpiew solowy).

Program zawiera kompozycje które znalazły się na płycie "Czesław Mozil i Grajkowie przyszłości. "Kiedyś to były święta". To 24 piosenki - jedna na każdy dzień adwentu, od 1 do 24 grudnia. Muzykującym dzieciom wokalnie towarzyszy m.in. Czesław Mozil z zespołem.

43-200 Pszczyna
ul. Brama Wybrańców 1

tel. 032 2103037
tel. 032 4490888

new / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe