POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Budowa, remont, kompleksowe wykończenia + projekt

Cena do negocjacji, Pszczyna

7 zdjęć

Firma ogólnobudowlana NOVIbud.

Zakres prac:

  • Surowe stany (terminy na II kwartał 2022 r)
  • Kompleksowe wykończenia domów/ mieszkań/ lokali użytkowych
  • Tynki maszynowe cementowo-wapienne
  • Projekty wnętrz, elewacji, lokali użytkowych
  • Elewacje

Prowadzimy nadzory inwestorskie, realizację mieszkań pod klucz, odbiory mieszkań deweloperskich, współpracujemy z architektami i projektantami. Jeśli jesteś na etapie wyboru mieszkania lub domu i jest przed Tobą moment podjęcia wyzwań związanych z tą inwestycją, a może masz już swoje miejsce ale chcesz je zmienić, dopasować do aktualnego stylu życia, szukasz zmian i designu, z którym się utożsamiasz, możesz na nas liczyć.


Zajmujemy się każdym etapem związanym z nieruchomością od odbioru, poprzez projekt i współpracę z architektem, pomoc doradczą dotyczącą stosowanych rozwiązań na każdym etapie pracy, wycenę, realizację oraz nadzór nad wszystkimi etapami prac.


Stworzyliśmy kompleksową ofertę obejmującą aranżacje wnętrz dopasowaną do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nasi klienci zyskują wsparcie, którego potrzebują, na każdym etapie realizacji. Zaczynając od pomiarów, propozycji układów funkcjonalnych, poprzez fotorealistyczne wizualizacje z doborem wszystkich materiałów użytych w projekcie, następnie pomoc w zamówieniach i nadzór nad realizacją.

Kontakt

Firma
Tel. 789173013
Ilość wysłanych formularzy: 0