POLUB MNIE NA FACEBOOKU
Filtry

Zbiornik podgrzewacz wody Termica

600,00 zł (do negocjacji), Bielsko-Biała

Mam do sprzedania pojemnościowy podgrzewacz gazowy z wężownicą, stojący, izolowany, wykonany ze stali nierdzewnej. Przeznaczony do ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Rok produkcji 2013. Używany 8 lat.
REWELACYJNY, zimą woda podgrzewana z pieca węglowego poprzez wężownice, latem gazem. Sprzedaję z powodu modernizacji kotłowni.
Podana cena zawiera:
- gazowy pojemnościowy podgrzewacz wody użytkowej Termica z wężownicą 150.

Podgrzewacz pojemnościowy c.w.u. TERMICA PSW jest wykonany ze stali nierdzewnej. Jest to podgrzewacz stojący opalany gazem ziemnym 2E (dawniej GZ 50). Zastosowana wężownica ze stali nierdzewnej pozwala na podgrzanie wody w okresie grzewczym z kotła c.o. natomiast w sezonie letnim ogrzanie ciepłej wody użytkowej jest możliwe z palnika gazowego. Ogrzewacz posiada izolację termiczną oraz obudowę wykonaną z blachy lakierowanej proszkowo. Dostosowany do pracy pod ciśnieniem sieci wodociągowej lub hydroforu, przy czym nie jest wrażliwy na skoki ciśnienia wody. Na wyposażeniu zbiornika znajduje się automatyka sterująco - regulująca z urządzeniem odcinającym dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia na palniku, z czujnikiem zaniku ciągu kominowego z limiterem temperatury wykluczającym zagotowanie wody, fabrycznie montowany zawór bezpieczeństwa.

Stan podgrzewacza oceniam na bardzo dobry. Cena do negocjacji.
Odbiór osobisty. Możliwy transport w okolicy.

Kontakt

Osoba prywatna
Tel. 608663842
Ilość wysłanych formularzy: 1